Gościnnie
Artykuły na moją stronę, gościnnie napisało też kilku znajomych trenerów. Oto ich sylwetki:

Damian Bugański - Student V roku Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od 2 lat jest trenerem personalnym w klubie Pure Jatomii w galerii Kazimierz w Krakowie. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi, pomagając w kształtowaniu ich kondycji i sylwetki. Jego pasją jest trening siłowy oraz połączenie gimnastyki z akrobatyką. Do 18 roku życia aktywnie uprawiał piłkę nożną miedzy innymi w klubie Sandecja Nowy Sącz. Interesuje się także dietetyką(odbył kursy z dietetyki u Jakuba Mauricza) oraz szeroko rozumianym zdrowym stylem życia. Jego motto brzmi: „Otwarty umysł to podstawa rozwoju”
Kliknij, aby odwiedzić stronę Damiana na facebooku

Marcin Kordaszewski - Trener grup młodzieżowych w Szkółce Piłkarskiej Borek Kraków, nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa, odbył staże trenerskie w Legii Warszawa i dwukrotnie w MKS Cracovia. Ukończył kursy organizowane przez Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej: „Introductory Level – part 1” oraz „Basic Level – part 1”. Stale podnosi swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach szkoleniowych zarówno w Krakowie, jak i na terenie całego kraju.


Sebastian DorszewskiTrener II klasy piłki nożnej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor odnowy biologicznej, menedżer ekonomi społecznej, członek stowarzyszenia EvVIVA L'ARTE z siedzibą w Krakowie. Trener grup młodzieżowych w latach 2007-2009 w Dąbski Ks Kraków, 2008-2010 w MKS Cracovia Kraków, 2010-2011 w Polish Soccer Skills, od 2010 trener w Szkółce Piłkarskiej „Borek”. Uczestnik szkoleń z zakresu piłki nożnej: „Dutch Vision” w Polish Soccer Skills prowadzonego przez konsultantów Holenderskiego Królewskiego Związku Piłki Nożnej oraz „World Coaches” organizowanego przez KNVB. Uczestnik corocznych Kursokonferencji Metodyczno – Szkoleniowych trenerów i instruktorów organizowanych przez MZPN w Krakowie.

Adrian Filipek - instruktor piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i lekkiej atletyki. Trener II klasy piłki nożnej. Były zawodnik MLKS Lechia Sędziszów Młp, ZKS Stal Rzeszów, obecnie KS Borek Kraków. Posiada tytuł licencjata wychowania fizycznego na AWF Kraków. Obecnie student II roku studiów magisterskich na: Akademii Wychowania Fizycznego (kierunek: Wychowanie Fizyczne). Pracuje jako trener w Szkółce Piłkarskiej "BOREK" Kraków. Uczestnik konferencji w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. Odbył staże w grupach młodzieżowych Wisły Kraków SSA.

Mateusz Stolarski - Trener grup młodzieżowych w Wiśle Kraków (obecnie zajmuje się prowadzeniem rocznika 2003 i 2005), student II roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener z licencją PZPN C. Swoją pracę z młodzieżą zaczął w wieku 19 lat w "Juveni" Kraków następnie po pół roku pobytu w Juveni został zatrudniony w Towarzystwie Sportowym Wisły Kraków gdzie pracuje do dnia dzisiejszego. Pracował też 3 miesiące w AP Budujemy Sukces w Liszkach. Uczestnik wielu konferencji trenerskich między innymi Międzynarodowej konferencji metodyczno-szkoleniowej organizowanej przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Jako zawodnik jest wychowankiem Wisły Kraków, następnie występował w Juniorach Kmity Zabierzów oraz Garbarnii Kraków.
 Reprezentant Polski do lat 21 w Futsalu (debiut w meczu z Mołdawią).

Jacek Moskwa Trener z licencją UEFA B, obecnie Trener Bramkarzy U8 – U17 w Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy i jej Szkółkach Partnerskich. Odbył staże szkoleniowe w kilku klubach holenderskiej Eredivisie min. PSV Eindhoven, NEC Nijmegen. W swojej codziennej pracy zajmuje się analizą gry bramkarza i zgłębianiem tajników treningu bramkarskiego. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic i mechanizmów sfery mentalnej człowieka.Dawid Kołodziejczyk - od najmłodszych lat związany z piłką. Wychowanek MOSM Tychy po zakończeniu wieku juniorskiego reprezentował miasto Tychy w barwach GKS-u. Tychy w drużynie rezerw. W 2009 roku ukończył kurs instruktorski o specjalizacji:piłka nożna na AWF-ie w Katowicach,a po 2 latach kontynuował swój rozwój na katowickiej uczelni i w 2013 roku ukończył kurs trenera 2 klasy piłki nożnej.
Od lipca 2012 roku Trener koordynator grup młodzieżowych w KKS Polonii Tychy
Od początku istnienia Klubu trener kobiecego zespołu piłki nożnej Polonistek z Tychów
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Strona nie powstałaby, gdyby nie zaprzyjaźniony informatyk Mariusz Grzyb, któremu serdecznie dziękuje za pomoc :)