piątek, 3 kwietnia 2015

Skuteczna komunikacja trenera z młodymi zawodnikami

Szczerze mówiąc...jestem dopiero chyba w trzecim module tego kursu od Up Your Level, ale już chcę się z Wami podzielić moim podekscytowaniem :)
Czy jestem obiektywny? Jasne, że nie. Chociażby przez tematykę, która trafia w dziesiątkę moich zainteresowań.Dlaczego już teraz widzę, że warto zrobić ten kurs?

Dlatego, że wiedza, która się tam znajduje zmusza do refleksji nad tym jak komunikujemy się na co dzień i prawdopodobnie - niestety - jak wiele błędów w tym temacie popełniamy.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdego. Ok, nie przerobiłem jeszcze większości tematów, ale już w samym dziale komunikacja werbalna można się sporo dowiedzieć i nauczyć. Jest wiele przykładów nie tylko z życia trenerskiego, ale także...prywatnego np. w związku. Będziemy mogli dostrzec jak w prosty aczkolwiek na początku nienaturalny dla nas sposób można komunikację poprawić.

Tym działem UTRWALAM W SOBIE PRZEKONANIE, ŻE KAŻDE SŁOWO JEST BARDZO ISTOTNE! Wszystko co wypowiadamy i w jaki sposób to robimy, niesie za sobą konsekwencje.

A chyba lepiej jeśli będą one dobre prawda? :)

P.S. Po kursie zdam Wam relację z całości. Kolejnym bardzo rozwojowym czasem będzie dla mnie 17-26 kwietnia - MASTER NLP w Warszawie. Też możecie się spodziewać recenzji lub nawet kawałka wiedzy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz